OÜ Loodusteraapia

Featured

Loodusteraapia_logo_väikeMaailmas on palju seda, mis väärt kogemist. Samas on valik lai ja kõike ei jõua. Aga kõike pole vajagi, sest siis kaotaksime omanäolisuse. Ja erinevatena on toredam üksteist kohata ja oma tegemisi teistega jagada. . . . . Loe edasi

Teade

20.septembril 2012 algab kursus kõigile, kes soovivad teha tutvust homöopaatiaga ja õppida seda raviviisi oma pere kergemate terviseprobleemide korral kasutama. . . . . Loe edasi

Refleksoloogia

REFLEKSOLOOGIA on loodusravi liik, mis põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni organite seisundist kindlasse piirkonda keha pinnal. Mingi organi ala- või ületoime väljendub vastavas tsoonis kas valu või nahamuutusena. See näitaja võib olla kas pika haiguse, liigse koormuse, üleväsimuse, vigastuse, trauma, põletiku vms tagajärg. Vastava tsooni masseerimise kaudu stimuleeritakse inimese kompensatsioonimehhanisme, et organism suudaks ise oma füsioloogilise tasakaalu taastada.

Toime: Rahustav, lõdvestav, lõõgastav; vereringet aktiviseeriv; ainevahetust parandav; lihaspinget ja –jäikust vähendav; immuunsüsteemi tugevdav; hormonaalsüsteemi tasakaalustav; enesetunnet parandav.

Näidustus: Selja-, õla-, liigeste-, närvi- ja lihasteprobleemid; ainevahetuse, hormonaal- ja seedesüsteemiprobleemid, põletikud, stress, vereringehäired jne. Taastusravi.

Vastunäidustustus: Südamestimulaator. Teraapiat väldime kui on: võõrkehad organismis, rasked psüühikahäired, rasedus.

Terapeut: Kaja Rebane (mob. 5040106); Anneli Remmelgas (mob. 56240846); Anu Üleoja (mob. 5533698)

Loe pikemalt

Aroomimassaaž

AROOMIMASSAAZ põhineb taimede lenduvate osade ehk eeterlike õlide kasutamisel inimese terviklikkuse taastamiseks. Aroomteraapia püüab luua tasakaalu inimese keha, meele ja psüühika vahel. Eesmärgiks on käivitada inimese enda sisemine ravijõud. Aroomteraapias kasutatavad eeterlikud õlid imenduvad organismi läbi naha ja hingamisteede. Vastavalt keemilisele koostisele on erinevatest taimedest ja taimeosadest saadud õlidel inimkehale oma eriline mõju.

Toime: Eeterlikud õlid mõjutavad rakusisest ainevahetust, tõstavad immuunsüsteemi ja aktiviseerivad hormonaalseid toiminguid; leevendavad lihas-, liiges-, närvivalusid; rahustavad, lõõgastavad, lõdvestavad; enesetunnet parandavad; närvisüsteemi tasakaalustavad.

Näidustus: Stress, depressioon, läbipõlemine; vereringe-, lihas-, liigese- ja närviprobleemid; hormonaalsüsteemi häired (üleminekuaastate vaevused, premenstr.probleemid jne.), unehäired. Taastusravi.

Vastunäidustustus: Kasvajad; palavik; rasedus, imetamine, alla 2-e aastased lapsed (tohib ainult baasõlidega) ; tursete korral, mis tekkinud neeru- või südameprobleemidest.

Terapeut: Anneli Remmelgas (56240846); Kaja Rebane (5040106)

Loe pikemalt

Massaaž rasedatele

Paljud raseduse kehalised ja emotsionaalsed tunnused on hämmastavad. Rasedus koormab tugevasti keha ning kehas toimuvad muutused kiiremini kui kunagi varem teie elus. Koormusest johtuvad sümptomid on näiteks kõhukinnisus, seljavalu, iiveldus ja erutus. Selja alaosa valu on raseduse ajal tavaline, kuna just see kehaosa on lisanduvast raskusest enim koormatud. Pikkamööda teie vaagnaluude liitekohad lõdvenevad ja annavad järgi, et võimaldada sünnitust. See aga tähendab, et struktuur, mis normaalselt toetab selga, on vähem stabiilne ja väiksema toetusvõimega.

Toime: Massaaz aitab ennetada turseid, leevendada seljavalusid , jalgade väsimust ja toetab emotsionaalselt.

Näidustus: .

Vastunäidustustus: .

Terapeut: Kaja Rebane (mob. 5040106); Anneli Remmelgas (mob. 56240846)