Aroomimassaaž

AROOMIMASSAAZ põhineb taimede lenduvate osade ehk eeterlike õlide kasutamisel inimese terviklikkuse taastamiseks. Aroomteraapia püüab luua tasakaalu inimese keha, meele ja psüühika vahel. Eesmärgiks on käivitada inimese enda sisemine ravijõud. Aroomteraapias kasutatavad eeterlikud õlid imenduvad organismi läbi naha ja hingamisteede. Vastavalt keemilisele koostisele on erinevatest taimedest ja taimeosadest saadud õlidel inimkehale oma eriline mõju.

Toime: Eeterlikud õlid mõjutavad rakusisest ainevahetust, tõstavad immuunsüsteemi ja aktiviseerivad hormonaalseid toiminguid; leevendavad lihas-, liiges-, närvivalusid; rahustavad, lõõgastavad, lõdvestavad; enesetunnet parandavad; närvisüsteemi tasakaalustavad.

Näidustus: Stress, depressioon, läbipõlemine; vereringe-, lihas-, liigese- ja närviprobleemid; hormonaalsüsteemi häired (üleminekuaastate vaevused, premenstr.probleemid jne.), unehäired. Taastusravi.

Vastunäidustustus: Kasvajad; palavik; rasedus, imetamine, alla 2-e aastased lapsed (tohib ainult baasõlidega) ; tursete korral, mis tekkinud neeru- või südameprobleemidest.

Terapeut: Anneli Remmelgas (56240846); Kaja Rebane (5040106)

Loe pikemalt